Pridėtinės vertės paslaugų veiklos sritis aprėpia platų paslaugų spektrą – nuo pramoginių projektų iki intelektinių paslaugų verslui.

Virtualus numeris


Virtualus numeris - tai įprastas mobiliosios numeracijos numeris be SIM kortelės.
Į virtualų numerį Jums galės paskambinti kaip į įprastą telefono numerį, o atsiliepti į skambučius galėsite turėdami bet kokį lietuvišką telefono numerį. Skambučiai į virtualų numerį gali būti priimami iš visų pasaulio šalių ir yra peradresuojami į Jūsų pasirinktus numerius.

Virtualų numerį tikslinga naudoti:

Skelbimų bei pažinčių portaluose nurodant kontaktinį telefono numerį.
Įmonių kataloguose skelbiant savo įmonės numerį.
Socialiniuose tinkluose, nenorint atskleisti savo tikrojo numerio.
Tais atvejais, kai skambučius reikia nukreipti į keletą skirtingų numerių.
Norint susikurti nedidelį skambučių centrą.

Virtualaus numerio paslaugą galima naudoti ir versle. Jeigu darbuotojui reikalingas tik skambučių priėmimas iš klientų, tokiu atveju jis gali naudotis savo asmeniniu numeriu, o skelbti jūsų įmonės virtualų numerį. Virtualus numeris gali būti vienas, o nukreipimai gali būti keliems vadybininkams. Tai pat užtikrinama galimybė neprarasti klientų, kai darbuotojas palieka Jūsų įmonę, kartu su telefono numeriu. Virtualus numeris nesikeis, jis liks žinomas visiems klientams, tereikės pakeisti numerius, į kuriuos bus nukreipiami skambučiai, atėję į virtualų numerį.

Aktyvuoti virtualų numerį galima jūsų pasirinktu laiku, taigi nuo šiol jūsų niekas vidurnaktį nežadins dėl parduodamos prekės, nes tokiu laiku gauti skambučiai atsidurs virtualaus numerio balso pašto dėžutėje. 

Visas virtualaus numerio administravimas atliekamas per interneto prieigą. Čia galėsite nustatyti  peradresavimo numerius, pasirinkti pasiekiamumo laiką, įrašyti savo balsinį išeinantįjį pranešimą, nusistatyti balso pašto parametrus, taip pat rasite visą mokėjimų istoriją, skambučių išklotinę bei statistiką. 

Turint virtualų numerį, yra galimybė pasinaudoti ir IVR (Interaktyvaus balsinio atsakiklio) galimybėmis. Naudodamiesi IVR funkcija, Jūs galite susikurti suasmenintą meniu su nukreipimais į realius numerius ar balso paštą, taip pat ištransliuoti pasirinktus garsinius įrašus. IVR galimybių Pagalba galite susikurti ir administruoti skambučių centrą.

Virtualaus numerio kaina – tik 2,03 Eur per mėnesį ir jokių kitų mokesčių! Naudotis šia paslauga galite tiek, kiek Jums reikia ir be jokių įsipareigojimų. 
Daugiau informacijos rasite mūsų virtualaus numerio paslaugos internetinėje svetainėje www.call.lt

Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie paslaugų teikimo sąlygas, kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@call.lt.