Pridėtinės vertės paslaugų veiklos sritis aprėpia platų paslaugų spektrą – nuo pramoginių projektų iki intelektinių paslaugų verslui.

Trumpieji numeriaiTrumpasis numeris - tai keturių skaitmenų numeris, skirtas skambučių bei SMS priėmimui iš visų Lietuvos ryšio operatorių.

Mūsų teikiamos paslaugos

Trumpųjų numerių nuoma: 
SMS paslaugos
Balsavimai 
Parama 

Mobi LT trumpieji numeriai skambučiams priimti apmokestinami 0.29 Eur tarifu. SMS žinutės gali būti apmokestinamos nuo 0.09 Eur iki 9 Eur. Trumpųjų numerių aktyvavimo ir palaikymo mokesčiai yra gana dideli. Todėl Mobi LT suteikia galimybę įmonėms bei organizacijoms nuomotis trumpuosius numerius ir naudoti juos savo reikmėms. Numeriai nuomojami, bet kuriam laikotarpiui.

SMS paslaugos

Padidinto tarifo SMS suteiks jums galimybę apmokestinti prekes bei paslaugas - jūsų klientai už jas galės atsiskaityti išsiuntę žinutę trumpuoju numeriu. Galimi tarifai - nuo 0.09 Eur iki 9 Eur. Šia paslauga gali naudotis visų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių abonentai. Paslauga aktyvuojama per 1-2 darbo dienas. Galime pasiūlyti trumpuosius numerius ir kitose šalyse. 

Kaip viskas veikia?

Vartotojas siunčia SMS žinutę įrašęs Jūsų pasirenkta raktinį žodį, ir jei vartotojo sąskaitoje pakankamas sąskaitos likutis, jam atgal siunčiamas Jūsų sukurta grįžtamoji žinutė. 

Trumpųjų numerių panaudojimo galimybės

Padidinto tarifo SMS suteiks jums galimybę organizuoti balsavimus, apklausas, žaidimus, prenumeratas, pardavimo skatinimo akcijas, registruoti vartotojus, surinkti iš jų reikalingą informaciją, registruoti į renginius ir pan. Tai patogus ir greitas būdas vartotojams užsiregistruoti, o jums surinkti informaciją ir ją apdoroti. 
Galimybė skatinti jūsų prekės ženklo žinomumą ar paslaugos populiarumą organizuojant akcijas, kurių metu klientas skatinamas pirkti jūsų produktą/paslaugą, registruotis ir dalyvauti žaidime, kur gali laimėti specialų prizą (suteikiame jums trumpąjį numerį, internetinę prieigą registracijų statistikai stebėti, automatinį laimėtojų traukimo įrankį, o taip pat galime talpinti ir internetines registracijas bei suteikti įrankį SMS siuntimui, kurio pagalba galėsite pasveikinti laimėtojus ir pranešti apie prizų atsiėmimą). Yra galimybė apie laimėjimą pranešti ir iš karto po registracijos SMS žinute, atsakant į jo registracijos žinutę „Sveikiname tu laimėjai televizorių“ arba „Deja, šį kartą tau nepavyko laimėti televizoriaus. Bandyk dar kartą“. Pageidaujant, tokias akcijas galime organizuoti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. 
Tai galimybė trumpojo numerio ir registracijos pagalba surinkti klientų kontaktus, kad galėtumėte nuolatos su jais palaikyti ryšį. 
Galimybė apmokestinti prekes ar paslaugas mažomis kainomis. Klientai nuolatos galės atsiskaityti už prekes ir paslaugas.
Esant poreikiui galime sukurti ir pasiūlyti įvairių technologinių sprendimų kokybiškam ir visapusiškam jūsų projekto įgyvendinimui.

Balsavimai

Padidinto tarifo trumpieji numeriai, jūsų organizuojamo renginio, televizijos laidos ar koncerto metu suteikia žiūrovams galimybę balsuoti ir išrinkti labiausiai patikusį dalyvį, situaciją. Balsavimo rezultatai pateikiami per savitarnos prieigą su galimybe atvaizduoti juos TV ekrane ar kitu, jums patogiu būdu. Taip pat galite matyti balsavimo išklotines, kuriomis naudojantis galima išrinkti aktyviausiai balsavusį žmogų ir apdovanoti jį prizu ar dovana. O siekiant užtikrinti balsavimo rezultatų objektyvumą, galime pritaikyti balsavimo iš vieno telefono numerio ribojimo filtrą, t.y. iš vieno numerio leisti balsuoti ne daugiau, nei pvz. 2, 5 ar 10 kartų (neribojama). 
Taip pat savo klientams suteikiame galimybę naudotis Mobi LT geografinės ar mobiliosios numeracijos, 700-ios serijos numeriais. Balsavimas šiais numeriais balsuotojui kainuoja kaip skambutis į kitą Lietuvos ryšio tinklą pagal jo pasirinktą ryšio planą. Paslauga aktyvuojama per 1-2 d.d.

Parama
 
Nuo 2004 metų Mobi LT prisideda prie visuomenės problemų sprendimų, t.y. prisideda prie labdaros ir paramos projektų, sudarydami sąlygas paramos organizacijoms lėšas rinkti skambinant ir siunčiant SMS žinutes specialiais trumpaisiais numeriais. Trumpieji numeriai priklauso Lietuvos ryšio operatoriams, todėl numeriai paramos organizacijoms skiriami tik gavus visų Lietuvos ryšio operatorių sutikimą.

Daugiau apie Paramos organizavimą

Remiami projektai, kurie atitinka šiuos reikalavimus:
Paramos projektas turi būti socialinio pobūdžio, o surinktos lėšos skirtos aktualioms socialinėms problemoms spręsti – pvz., ligoms gydyti, skurdui mažinti, švietimui. Taip siekiame užkirsti kelią galimam piktnaudžiavimui vartotojų pasitikėjimu ir užtikrinti, kad parama pasieks tuos, kam jos labiausiai reikia.
Paramos projektas turi būti įgyvendinamas nacionaliniu lygiu.
Paramos projektas turi būti pristatomas nacionalinėmis žiniasklaidos priemonėmis.
Paramos projektas bus efektyvus tik tuomet, kai žmonės aiškiai žinos, kam skiria aukojamas lėšas. Dėl šios priežasties raginame projektų organizatorius užsitikrinti nacionalinės žiniasklaidos palaikymą. 
Trumpųjų numerių skaičius, skirtas paramos akcijoms yra ribotas. Todėl planuojant paramos akciją, kuriai reikalingi trumpieji numeriai reikia atsižvelgti į tai ir kreiptis su prašymu remti projektą kaip įmanoma anksčiau. 

Pateikiant prašymą paramos organizavimui, prašome pateikti projekto aprašymą (paramos tikslas, laikotarpis, komunikacijos priemonės).
Jei neradote atsakymo į Jus dominančius klausimus ar pageidaujate detalesnės informacijos apie paslaugų teikimo sąlygas, kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@mobi.lt.