Pridėtinės vertės paslaugų veiklos sritis aprėpia platų paslaugų spektrą – nuo pramoginių projektų iki intelektinių paslaugų verslui.

Verslo numeriai700-oji paslauga. Galimybė įmonei skelbti vieną telefono numerį visoje Lietuvoje
800-oji paslauga. Nemokamas numeris jūsų klientų aptarnavimui.

700-oji linija

Jūsų paslaugų valdymui, priklausomai nuo jūsų poreikių, galime pasiūlyti geografinės ar mobilios, 700-osios ar 800-osios numeracijos numerius. Verslo numeriai gali būti naudojami jūsų skambučių centro sprendimams įgyvendinti, automatizuotų paslaugų veikimui (pvz. automatiniam aikštelių barjerų ar vartų atidarymui) ir pan. Taip pat galima naudoti TV ir kitų balsavimų metu.

700-asis numeris – tai penkiaženklis telefono numeris, kurio kodas (8 700). 700-oji paslauga, suteikia galimybę turėti nekintantį telefono numerį. Šia paslauga besinaudojančios įmonės galės skelbti vieną bendrą numerį visoje Lietuvoje, t. y. visiems įmonės padaliniams bus galima skambinti vienu – 700-uoju – numeriu. Skambučiai 700-uoju numeriu nukreipiami viena ar keletu telefono linijų abonento pasirinkta tvarka. Galimybė paskirstyti skambučių srautus įvairia tvarka per dieną, savaitę ar mėnesį, keliems darbuotojams lygiomis ar kitokiomis dalimis. 700-asis numeris nebus keičiamas įmonei keliantis į kitas patalpas.

Už pokalbius 700-uoju numeriu moka skambinantysis. Įeinantys skambučiai į geografinės ar mobilios bei 700-osios numeracijos numerius jūsų vartotojams kainuos individualiai kaip skambinant į kitą tinklą pagal turimą planą. 

Visi, skambinantys įmonės 700-uoju numeriu po nurodytų darbo valandų, savaitgaliais ar švenčių dienomis, gali išgirsti Jūsų pasirinktą balso pranešimą,

Ši paslauga suteikia išties daug galimybių supaprastinti klientų aptarnavimą, todėl pasaulyje vertinama kaip veiksminga priemonė įmonės įvaizdžiui gerinti ir klientų aptarnavimo išlaidoms mažinti.

Jei neradote atsakymo į Jus dominančius klausimus ar pageidaujate detalesnės informacijos apie paslaugų teikimo sąlygas, kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@mobi.lt

800-oji linija

Jei Jums svarbu, kad klientai Jus pasiektų lengvai, nedvejodami ir nesirūpindami dėl pokalbio trukmės, lemiančios skambučio kainą, siūlome įsigyti 800-osios linijos numerį, už kurio įeinančius skambučius mokėsite Jūs, o o klientai Jums skambins nemokamai – jiems nebus taikomas nei sujungimo mokestis, nei mokestis už prakalbėtą laiką. 

Šios paslaugos klientams suteikiame galimybę valdyti skambučių srautus – esant poreikiui priimti skambučius tik iš tam tikro tinko, tik fiksuoto ar tik mobilaus ryšio, taip pat riboti skambučius iš piktnaudžiaujančių, nepageidaujamų numerių. Be to, kiekvieną mėnesį Jums bus pateikta sąskaita su detalia informacija apie gautų skambučių kiekį ir trukmę – galėsite įvertinti ir optimizuoti paslaugai skirtas išlaidas.