Pridėtinės vertės paslaugų veiklos sritis aprėpia platų paslaugų spektrą – nuo pramoginių projektų iki intelektinių paslaugų verslui.

Automatinis skambintuvasAutomatinis skambintuvas - tai inovatyvi paslauga, kurios pagalba galima automatiškai skambinti klientams pagal pasirinktą telefono numerių sąrašą. Klientams pakėlus ragelį, pagal pasirinktą funkcionalumą yra transliuojamas įrašytas pranešimas arba klientas sujungiamas su tam tikru numeriu.

Visas Automatinio skambintuvo valdymas atliekamas per interneto prieigą, kurioje galėsite atlikti visą konfigūravimą bei naudotis Jums reikalingais įrankiais ir funkcionalumais, tokiais kaip pokalbio įrašymas, reikalingų garso failų įkėlimas, skambučių generavimo principas (laikas ir logika), atsakiklis, skambučių analizė, statistika bei dar daug kitų funkcionalumų, kurie mūsų kompetentingų darbuotojų pagalba gali būti pritaikyti įvairiems Jūsų poreikiams. Esant poreikiui, atliksime visus konfigūravimo darbus už Jus.

Automatinis apskambinimas yra puiki alternatyva SMS siuntimui bei kitoms rinkodaros priemonėms - vienu metu galite pasiekti didelę auditoriją žmonių.

Automatinis skambintuvas gali būti plačiai panaudojamas daugelyje sričių, tokių kaip:

Skolų išieškojimas. Jeigu Jūsų įmonės darbuotojai intensyviai dirba su skolininkais, automatinis skambintuvas yra puiki priemonė Jūsų darbuotojams palengvinti šį darbą automatizuojant skambučių skolininkams vykdymą. Mūsų sistema, kurią galėsite valdyti savitarnos pagalba, gali pati generuoti išeinančius skambučius. Skambučio pabaigoje, pageidaujant Jūsų klientui, Sistema gali sujungti su vadybininku bei suteikti galimybę palikti balso pranešimą. Esant pageidavimui galime Jūsų klientui ištransliuoti konkrečią skolos sumą, kurią jis turi susimokėti, kad atsiskaitytų su Jūsų įmone.
Rinkodaros pasiūlymų pateikimas/padėka klientams už lojalumą. Jeigu turite daug lojalių klientų ir norite kiekvienam iš jų padėkoti ar pasiūlyti ypatingas sąlygas Jūsų prekėms ar paslaugoms, galite tą padaryti originaliai ir individualiai.
Vartotojų nuomonės tyrimas. Automatinio skambintuvo pagalba labai paprasta ir pigu atlikti savo klientų bei partnerių apklausą. Klientai ar partneriai gali įvertinti Jūsų paslaugas ar pasirinkti vieną iš anksto sukurtą atsakymą, naudojantis telefono klaviatūra bei paliekant balsinį pranešimą skambučio pabaigoje.
Priminimai klientams. Automatinio skambintuvo pagalba priminkite klientams apie susitikimą, vizitą, užsakymo įvykdymą ar kitą svarbią informaciją. Skambintuvo pagalba galite originaliai pažadinti klientą ryte primenant, kad būtent šiandien jo laukiate.
Šventiniai sveikinimai. Originalus būdas garsaus žmogaus arba Jūsų įmonės direktoriaus balsu įgarsinti pasveikinimą ir taip nustebinti klientus ir partnerius. Tai individualus pasveikinimas, kurį įvertins kiekvienas Jūsų klientas bei partneris.

Automatinio skambintuvo paslauga - unikalus būdas minimaliomis pastangomis per trumpą laiką pasiekti didelę auditoriją žmonių. Taip skatinsite savo prekės ar paslaugos pardavimus bei klientų lojalumą, didinsite prekės ženklo žinomumą. Naudodamiesi Automatinio skambintuvo paslauga sutaupysite daug savo darbuotojų laiko, patirsite mažesnius kaštus nei bandydami tiesiogiai pasiekti vartotoją ar klientą įprastomis priemonėmis.

Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie paslaugų teikimo sąlygas, kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@mobi.lt.