Pridėtinės vertės paslaugų veiklos sritis aprėpia platų paslaugų spektrą – nuo pramoginių projektų iki intelektinių paslaugų verslui.

SMS siuntimas


Mobili rinkodara SMS žinučių pagalba - tiesioginis būdas efektyviai pasiekti tikslinę auditoriją ir informuoti apie produktus ar paslaugas.

Turite specialų pasiūlymą ar nuolaidų savo klientams? Nenorite, kad jie Jus pamirštų? Norite nuolat palaikyti ryšį su lojaliais klientais ir nežinote kaip juos lengviau pasiekti? Nuo šiol galėsite tą padaryti ypač lengvai. Jei Jums iškilo poreikis išsiųsti didelį kiekį trumpųjų žinučių ar daryti tai reguliariai, pasinaudokite Mobi LT SMS siuntimo paslauga.

Esant vienkartiniam išsiuntimo poreikiui, administruoti šį procesą galite patikėti mums, o jei žinutes norite siųsti reguliariai - tai galėsite daryti naudodami žinučių siuntimo modulį per interneto prieigą. Jūsų patogumui šį modulį maksimaliai pritaikysime pagal Jūsų poreikius. Žinutes siųsti galėsite ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jei pageidausite, vartotojai galės matyti ne Jūsų telefono numerį, o įmonės ar akcijos pavadinimą. SMS žinutes galite siųsti tiek lotyniškais, tiek savo gimtosios kalbos simboliais. Yra galimybė siųsti ir ilgus pranešimus - jie bus pristatyti Jūsų klientams kaip viena SMS žinutė.

Naudodami žinučių siuntimo modulį galėsite iš anksto nustatyti žinučių išsiuntimo datą ir laiką bei integruoti SMS žinučių siuntimą į savo kompanijos sistemą per HTML API ir siųsti trumpąsias žinutes iš savo CRM, klientų valdymo ar kitos sistemos. Jeigu Jūsų turima klientų duomenų bazė su vardais, galėsite siųsti ir suasmenintas žinutes.

Prisijungę prie savitarnos sistemos, pagal pasirinktą periodą galėsite matyti visą statistiką: išsiųstų SMS žinučių kiekį, taip pat kiek iš jų pristatyta, atmesta arba blokuota. Galėsite pamatyti, kiek SMS žinučių buvo išsiųsta kiekvienam klientui, kiek klientų gavo SMS žinutes ir kada.

SMS siuntimas yra viena geriausiai veikiančių tiesioginės rinkodaros priemonių. Tai įrodyta tyrimais, kurių metu buvo nustatyta, kad net 80% žmonių priima ir skaito reklamines SMS žinutes. Apskaičiuota, kad vidutinis SMS žinutės reakcijos laikas yra mažesnis nei pusantros minutės, kai tuo tarpu vidutinis elektroninio laiško reakcijos laikas yra didesnis nei pusantros valandos. Siųskite nuolaidų kuponus SMS žinutėmis - jie panaudojami bent dešimt kartų dažniau nei tradiciniai atspausdinti kuponai.

Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie paslaugų teikimo sąlygas, kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@mobi.lt.